Logowanie

Aktualności

Minimalna porażka z rezerwami Mszczonowianki

• autor: kslesznowola, 2014-03-02 16:42

Piłkarze KS Lesznowola w swoim czwartym sparingu ulegli 2:3 (1:1) grającym w warszawskiej A-klasie rezerwom Mszczonowianki Mszczonów.

Pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze KS-u, którzy pod koniec pierwszej połowy strzelili bramkę po dobrej akcji. Skutecznym egzekutorem okazał się Karol Kołecki, którzy po dobrym podaniu od Łukasza Siwca pewnie wpakował piłkę do bramki. Niestety, kilka minut później Mszczonowianka II wyrównała stan rywalizacji. Na przerwę obie ekipy schodziły z placu gry z remisowym rezultatem. Drugą połowę spotkania doskonale zaczęła Lesznowola, która ponownie wyszła na prowadzenie. Dobrą akcję na prawej flance zainicjował Przemysław Borkowski, wrzucił piłkę w pole karne a tam zawodnik Mszczonowianki umieścił ją we własnej bramce. Gdyby zawodnik gości nie strzelił gola samobójczego to z pewnością do piłki dopadłby ponownie Karol Kołecki. Pierwszy kwadrans był zdecydowaną dominacją KS-u. Goście ponownie wyrównali w drugiej części drugiej połowy. Gdy wszyscy myśleli, że mecz zakończy się wynikiem 2:2 rezerwy Mszczonowianki wywalczyły w ostatnich minutach meczu rzut karny i wykorzystali go wygrywając to spotkanie. Mimo niekorzystnego wyniku był to najlepszy sparing w wykonaniu piłkarzy z Lesznowoli. Gra z czołową drużyną warszawskiej A-klasy, w której w tym meczu wystąpiło dodatkowo czterech zawodników IV-ligowej pierwszej drużyny ze Mszczonowa momentami wyglądała bardzo obiecująco. Trener Sebastian Sieńko był zadowolony z gry zespołu, który realizował założenia taktyczne.

KS Lesznowola - Mszczonowianka II Mszczonów 2:3 (1:1)

Skład KS: Jarosław Kołacz - Łukasz Jabłoński, Sebastian Grzegorzek, Łukasz Juras, Tomasz Chróścik - Przemysław Borkowski, Jakub Poniatowski, Emil Lis, Bartłomiej Kowalczyk - Mariusz Brzeziński, Karol Kołecki oraz Łukasz Siwiec, Bartosz Grzegorzek, Sebastian Sieńko, Armen Adjemean, Mariusz Goliański