Remis na zakończenie okresu przygotowawczego

• autor: kslesznowola, 2014-03-16 17:01

W ostatnim meczu kontrolnym przed rundą wiosenną radomskiej B-klasy piłkarze KS Lesznowoli zremisowali na sztucznym boisku w Grodzisku Mazowieckim z liderem warszawskiej B-klasy gr. III, rezerwami LKS Chlebnia 2:2 (1:0). Bramki dla KS-u strzelili Sebastian Sieńko i Mariusz Brzeziński.

W pierwszej połowie meczu to rezerwy klubu z Chlebni prezentowały się lepiej na boisku, grając zdecydowanie składniej lecz nic z tego nie wynikało. Jednak to Lesznowola schodziła na przerwę prowadząc. Na 30 metrze faulowany był Jakub Poniatowski, do piłki podszedł Sebastian Sieńko, który wrzucił futbolówkę do Emila Lisa. Ten jednak nie dosięgnął jej głową a ta ku zdziwieniu obrońców i przede wszystkim bramkarza LKS-u wpadła do bramki. Poza tym w pierwszej połowie KS oddał tylko jeden celny strzał na bramkę ale uderzenie Karola Kołeckiego okazało się za lekkie.

Druga połowa nie rozpoczęła się dobrze dla KS-u. W polu karnym faulował Bartosz Grzegorzek ale strzał z "jedenastki" zawodnika Chlebni wybronił Jarosław Kołacz. Kilkanaście minut później gracze rezerw LKS-u doprowadzili do wyrównania. Jednak to Lesznowola ponownie wyszła na prowadzenie po dobrej akcji Mariusza Brzezińskiego, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy. Ostatni kwadrans należał ponownie do LKS II Chlebna, którzy konsekwentnie realizowali swoją taktykę i przyniosło im to efekt w postaci bramki wyrównującej. Poza tym w drugiej połowie KS oddał więcej strzałów na bramkę aniżeli w pierwszej. Z dystansu uderzał Jakub Poniatowski lecz jego strzał po bloku obrońcy obronił bramkarz gospodarzy, Emil Lis płaskim uderzeniem próbował zaskoczyć LKS ale uderzył obok bramki a po rzucie rożnym wykonywanym przez Sebastiana Sieńkę mało brakowało aby "Brzezin" zdobył drugą bramkę lecz minimalnie minął się z piłką.

Było to dobre spotkanie w wykonaniu KS-u, który rywalizował z liderem B-klasy gr. Warszawa III a który w lidze nie przegrał żadnego meczu. Martwi jednak frekwencja na sparingu ponieważ grający trener Sebastian Sieńko miał do dyspozycji zaledwie 13 zawodników. Za tydzień pierwszy mecz ligowy z Belwederem Mogielnica i oby 3 punkty zostały w Lesznowoli.

KS Lesznowola - LKS II Chlebnia 2:2 (1:0)

Bramki: S. Sieńko, M. Brzeziński

Skład KS: Jarosław Kołacz - Mariusz Goliański, Łukasz Juras, Marcin Jakubczak, Tomasz Chróścik - Łukasz Siwiec, Jakub Poniatowski, Emil Lis, Mariusz Brzeziński - Sebastian Sieńko, Karol Kołecki oraz Bartosz Grzegorzek, Sławomir Siwiec

autor: ~capek 2014-03-17 08:38:41

avatar brawo za wynik

autor: ~mimi 2014-03-17 12:19:39

avatar no i pokazali koledzy jak się gra nawet bez gwiazd

autor: ~turbomasakroeksterminator2014 2014-03-17 19:18:30

avatar ale gwiazd nie było widać bo było jeszcze widno jak graliśmy

autor: ~kibic 2014-03-17 21:09:43

avatar ja to bym posadzil na lawce te wasze gwiazdy.tych borkuw capkow itd.stawiajcie na tych co zasluguja na noszenie koszulki ks-u.pokazujecie ze stac was na wiecej.trenerze mysle ze dobrego skladu z tego ostatniego sparingu na mecz za tydzien nie zmienisz.

autor: ~capek 2014-03-18 14:51:15

avatar kibicu ja ci powiem tak ze nie czuje się jak gwiazda bo nie wiesz chyba ze my gramy w b-klasie ale przyznam ci się ze czuje się mocny w tym co robię i na swojej pozycji.jeśli uważasz ze jesteś lepszy to ja z chęcią usiądę na ławkę.czujesz się mocny ze tylko w pisaniu jesteś dobry bo na boisku nie potrafisz stawić mi czoła.kibice tej drużyny darzą mnie szacunkiem bo jestem od początku założenia klubu i jeszcze wcześniej.czym ty się pochwalisz jakimi osiągnięciami co???tym ze staniesz i udajesz ze nam kibicujesz?w dupie mam takiego kibica ćwoku jeden.

autor: ~borek 2014-03-18 16:20:42

autor: ~10_Karol 2014-03-19 11:14:15

avatar Wydaje mi się, że nie ma sensu się denerwować i rozpisywać na ogólnodostępnym forum. Od początku okresu przygotowawczego do rundy wiosennej, każdy z Nas miał równe możliwości wykazania się swoim zaangażowaniem i podejściem do klubu i kolegów z boiska. Uczestnictwo zarówno w treningach jak i meczach kontrolnych znajdzie zapewne swoje odniesienie w ustalaniu przez TRENERA składu wyjściowego w niedzielnym meczu. Jak zaznaczyłem ostateczną decyzję w tej kwestii podejmie trener.

autor: YaMaHa3 2014-03-19 13:43:00

Profil YaMaHa3 w Futbolowo Koledzy po co ta napinka tu na stronie popelniacie ten sam blad co i na boisku w nie potrzebnych momentach wdajecie sie w dyskusje. To jest Kibic czy tez nie jesli to nie jest zawodnik moze miec prawo wyrazic swoje zdanie jakie by ono nie bylo, a wkoncu gramy przedewszystkim dla siebie ale i dla tej garstki co zechce nas odwiedzic i wspierac przynajmniej ja. Co do wypowiedzi kolegi KIBIC nie dziwcie sie tez bo i do mnie doszly absurdalne sluchy powodu nie obecnosci jednego z was w meczu. Dodam jeszcze ze jednak osoby ktore pokazaly sie na meczu to zawodnicy na dobre i na zle pogoda byla fatalna minutami a bylismy i robilismy swoje dla takich ludzi warto bylo przyjsc do tego klubu osobiscie dziekuje. Zabawa po meczu byla z nimi jeszcze lepsza :P I pracujmy na to za tydz w meczu z Belwederem

autor: ~ipkis 2014-03-20 20:56:00

avatar Karol i Fasolka mają racje o składzie decyduje tylko trener. Atmosfera jest dobra jesteśmy kolegami i gramy dla przyjemności nie musimy sie napinać. Powiedzieliśmy sobie przed ostatnim sparingiem wszystko kogo nie było usłyszy to w niedziele przed meczem. Jutro trening to fajnie by było żeby przyszło dużo osób