Zapowiedź meczu: KS Lesznowola - Belweder Mogielnica

• autor: kslesznowola, 2014-03-18 18:59

Przed nami inauguracja rundy wiosennej radomskiej Colo Klasy B gr. Radom II. Pierwszym przeciwnikiem piłkarzy KS Lesznowola będzie ostatnia drużyna w tabeli - Belweder Mogielnica. Więcej w rozwinięciu.

Belweder Mogielnica zajmuje obecnie ostatnie, 12. miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 5 punktów. Nie należy jednak lekceważyć piłkarzy z Mogielnicy o czym dobitnie Lesznowola przekonała się jesienią gdy na inaugurację sezonu po wyrównanym spotkaniu KS wygrał 4:2 a gospodarze tego meczu nawet prowadzili. W meczach z Belwederem w rundzie jesiennej punkty stracili m.in. LKS Pniewy, GPSZ Głuchów czy MKS Wyśmierzyce. Jednak gracze 12. drużyny ligi są przede wszystkim "panami swojego boiska", które jest trudne do gry a na którym Belweder czuje się wyśmienicie. Niestety nie wiadomo nic na temat okresu przygotowawczego w klubie z Mogielnicy i wyników w meczach kontrolnych.

KS Lesznowola po dobrze przepracowanym zimowym okresie wchodzi w rundę wiosenną z myślą utrzymania obecnej pozycji w tabeli. Drużynę wzmocniło czterech trzech zawodników oraz do gry powrócił Marcin Jakubczak. Pomimo, że wyniki sparingów nie napawają optymizmem to gra zespołu Sebastiana Sieńki z meczu na mecz wygląda coraz lepiej i oby apogeum formy przyszło właśnie w czasie rozgrywek ligowych. W pierwszym meczu ligowym w porównaniu ze składem z ostatniego remisowego sparingu z LKS II Chlebnia (2:2) zabraknie Rafała Szymańskiego oraz Jakuba Poniatowskiego ale do składu powrócą zapewne Sebastian Grzegorzek, Przemysław Borkowski i niegrający w ostatni weekend z powodu choroby Bartłomiej Kowalczyk. Od tego spotkania zależąc będzie bardzo dużo ponieważ dobre wejście w rundę rewanżową pozwoli piłkarzom KS-u nabrać wiary w siebie i zdecydowanie łatwiej będzie o korzystne wyniki w kolejnych spotkaniach. Liczymy na dobrą grę Lesznowoli i 3 punkty! HEJ KSL!

autor: ~szalony koń 2014-03-21 12:53:30

autor: ~pędzący bawół 2014-03-21 14:33:09

avatar racja szalony koniu, duchy matki ziemi mówią że wszystkie blade twarze colo b klasy chcą zdobyć naszą ziemię, zapalmy fajkę pokoju w tipi yyy w szatni i radźmy co dalej

autor: ~sergio 2014-03-21 20:55:34

avatar no tak marzenia o a-klasie... panowie zejdźmy na ziemie... po co nam ta a-klasa? skoro na treningach nas mało itd itp pokażmy jednak ze lesznowola to ekipa z charkaterem z jajami do boju KSL

autor: ~pędzący bawół 2014-03-21 23:30:28

avatar mój przodek lniejący szop zawsze mawiał: pędzący bawole nie patrz na innych, zawsze stawiaj poprzeczkę wysoko, nawet tak wysoko by gończy kojot nie był w stanie jej przeskoczyć.
A klasse moze nie teraz ale pierwsza trójca jak najbardziej, stawiajmy poprzeczkę wysoko

autor: ~najlepszy. 2014-03-22 22:02:10

avatar A klasa? Ludzie, kopiecie się w czoło, fartownie utrzymaliście się na 4 pozycji, a ww rewanżach spadniecie na 8 pozycję.. 3/4 waszego zespołu kopie zamiast piłkę to siebie w czoło..Do A klasy awansują a przynajmniej powinny awansować drużyny które chociaż starają się grać piłką, a nie można nazwać "grą w piłkę" 2 podania obrońców i długa piłka na napastnika lub borka. Wy naprawdę myślicie, że czymś takim zdołacie awansować lub utrzymać się u góry tabeli? Ludziee... Nawet jak Bóg wam pozwoli to nie macie trybun, nie macie szatni, i tak naprawdę nic co mogłoby wam pozwolić na grę w wyższej lidze. Jesteście skazani wręcz na grę w B klasie w maxymalnie środku tabeli. Powodzenia abyście za nisko nie spadli.

autor: ~szkacząca ofca 2014-03-22 22:41:30

avatar Trzeba mierzyć wysoko jak już napisał znajomy z watahy pędzący bawół. Kopiemy się w czoło? Może i tak, ale wszyscy lubimy to co robimy, kibice lubią oglądać nasze mecze, wielkiej napinki na wyniki nigdy nie było i nie ma, a radości z gry, czy jak sądzisz kopania nikt nam nie zabierze, więc dla najlepszego polecam jakiś specyfik na złagodzenie gula. A nie w takich ligach, drużyny z dużo gorszą infrastrukturą grają, bądź grały.

autor: ~ink 2014-03-22 23:12:37

avatar Tu przesadziłes - gorszej infrastruktury już nikt nie ma.

autor: ~Tevez 2014-03-23 09:14:56

avatar Chyba jakiś zazdrośniczek nam się wbił na komenty albo ktoś kto zgubił punkty z tą najgorszą infrastrukturą hehe, oj nie ładnie nie ładnie

autor: ~najlepszy. 2014-03-23 10:43:29

avatar napinki nie ma, a non stop teksty o A klasie. Pewnie grajcie sobie ale nie potrzebnie robicie sobie nadzieję na wyższą grę.

autor: ~szalony koń 2014-03-23 11:35:48

autor: ~Kulawy Bizon 2014-03-23 11:45:18

avatar To nie żadna napinka, po prostu po kilku słabszych sezonach teraz przyszedł taki że mamy dobre wyniki. Tak było również wiosną. Jest to nagroda za wysiłek wlożony w treningi. Poza tym przed sezonem każdy zespól może myśleć o awansie bo szanse są jednakowe dla wszystkich i nikt nikomu tych marzeń nie zabierze a infrastruktura nie ma tu znaczenia na tym poziomie.