Logowanie

Aktualności

Remis na początek wiosny

• autor: Lukasz.1995, 2014-03-23 18:19

KS Lesznowola zremisowała w domowym meczu 14. kolejki radomskiej Colo Sport B klasy gr.II z Belwederem Mogielnica 2:2 (0:1).

Cały mecz KS atakował, zdecydowanie przeważał na boisku. Niestety, po błędzie komunikacyjnym napastnik gości znalazł się w stuprocentowej okazji, której nie zmarnował. To była jedyna sytuacja ze strony Belwederu w pierwszej połowie. Potem w słupek trafił Sebastian Sieńko, chwilę potem strzał głową Karola Kołeckiego również głową z linii bramkowej wybił obrońca. Do przerwy KSL przegrywał. Po przerwie generalny obraz meczu wiele się nie zmienił, jednak to goście podwyższyli prowadzenie. Po wybiciu napastnik Belwederu znalazł się w sytuacji sam na sam, którą wykorzystał. O tego momentu goście prawie nie bywali na naszej połowie. Bramkę kontaktową zdobył Mariusz Brzeziński. Po rzucie rożnym to on pierwszy dopadł piłkę i pewnie strzelił do bramki. Dalsze ataki dały owoc w postaci rzutu karnego, którego skutecznie wykonał Tomek Chróścik. Nie udało się wyjść na prowadzenie, wynik 2:2 zapewne jest niespodzianką i dowodem na nieprzewidywalność futbolu.

Skład: Jarosław Kołacz - Tomasz Chróścik, Łukasz Juras, Marcin Jakubczak (78' Łukasz Antoniewicz), Sebastian Grzegorzek - Bartłomiej Kowalczyk (55' Mariusz Goliański), Emil Lis, Sebastian Sieńko (75' Łukasz Jabłoński), Łukasz Siwiec (55' Przemysław Borkowski) - Mariusz Brzeziński, Karol Kołecki

Gole: 56' M. Brzeziński, 85' T. Chróścik (k) - 22', 50'