Logowanie

Aktualności

Remis na początek wiosny. KSL 1-1 Klwów

• autor: Lukasz.1995, 2015-03-22 19:58

W słoneczne, choć zimne niedzielne popołudnie, na początek wiosennych B-klasowych rozgrywek sezonu 14/15 gracze KS-u Lesznowola zremisowali z GKS-em Klwów 1-1 (1-0). Jeden punkt zawsze cieszy, jednak po tym meczu wszyscy mamy wielki niedosyt.

Praktycznie przez cały mecz to goście utrzymywali się przy piłce. Można stwierdzić, że mieli mniej więcej 65% posiadania piłki. Nie stwarzali jednak klarownych sytuacji, ale oddawali sporo strzałów z daleka, z którymi radził sobie dzisiejszy golkiper - Mariusz Brzeziński. My natomiast skupialiśmy się na grze w obronie, która wyglądała bardzo dobrze. Obie połowy wyglądały podobnie, Klwów grał atakiem pozycyjnym, my groźnie kontratakowaliśmy. Nasze szybkie powinny przynajmniej ze trzy razy zakończyć się bramką, jednak na 1-0 strzeliliśmy po rzucie rożnym. Łukasz Siwiec dorzucił z rogu, do piłki doskoczył Emil Lis i piłka ocierając po drodze jednego z rywali wpadła do siatki. Dobre sytuacje dla nas mieli m.in. Bartek Kowalczyk i Dawid Pawelski. Niestety Dawid opuścił plac w 42 minucie z powodu groźnie wyglądającej kontuzji piszczela. Do przerwy prowadzimy. Druga połowa to również ataki GKS-u, ale w bramce świetnie spisywał się Brzezin. Mieliśmy wiele świetnych sytuacji na gola, ale bramkarz gości również zaprezentował dobry poziom sportowy. Inna sprawa, że kilka razy sami nie potrafiliśmy dobrze uderzyć na bramkę. Klwów zdobywał coraz większą przewagę i w doliczonym czasie gry wyrównali po rzucie rożnym. Szkoda straconej bramce w końcówce, ale teraz należy skupić się na przyszłotygodniowym spotkaniu z LKS-em Pniewy.

Skład: Mariusz Brzeziński - Tomasz Chróścik, Sebastian Grzegorzek, Marcin Jakubczak, Piotr Iwański - Bartłomiej Kowalczyk, Łukasz Juras, Emil Lis (89' Bartosz Grzegorzek), Mariusz Goliański (70' Łukasz Jabłoński), Łukasz Siwiec (73' Przemysław Studniarek) - Dawid Pawelski (42' Dariusz Pszczółkowski)

Gole: E. Lis 30' - ? 90 +2'

Żółte kartki: T. Chróścik, Ł.Siwiec