Logowanie

Aktualności

Porażka na ciężkim terenie

• autor: Lukasz.1995, 2015-05-24 23:05

Mimo, że zaciekle próbowaliśmy utrudnić awans graczom z Wyśmierzyc niestety przegraliśmy 4-2 (1-1).

Gospodarze jak można było przypuszczać cały mecz atakowali naszą bramkę. Pierwszy gola jednak zdobyliśmy my. Po rzucie rożnym piłkę głową zgrał Emil Lis, wprost na głowę Dawida Pawelskiego, który umieścił futbolówkę w siatce. Na stadionie wypełnionym kibicami nagle zrobiło się cicho. MKS wyrównał, ale przy golu można rzec asystował sędzia, ku zdziwieniu wszystkich myląc się przy pokazaniu dla kogo jest rzut wolny po faulu. Miejscowi gracze sprytnie wykorzystali pomyłkę arbitra i wyrównali. Do przerwy remis. W drugiej połowie lider nas zupełnie zdominował i strzelił dwie bramki. Nie wiadomo co by było, gdyby nie dobra postawa Michała w bramce. Popełnił on jeden poważny błąd, łapiąc podaną od Tomka piłkę, ale zrehabilitował się broniąc strzał po rozegraniu przez rywali wolnego pośredniego z piątego metra. Przy stanie 3-1 zaczęliśmy wychodzić w końcu na połowę rywala. Po jednej z naszych nielicznych składnych akcji w drugiej połowie pięknym strzałem w swoim stylu popisuje się kapitan Tomek Chróścik. Gospodarze znów poczuli się nerwowo, w końcu ewentualny remis przekreślił by ich szanse na awans. Piłkę meczową miał Przemek Studniarek, który ładnie wbiegł w pole karne, ale strzał pozostawiał wiele do życzenia. W doliczonym czasie MKS strzelił na 4-2. Bez czterech podstawowych zawodników, w eksperymentalnym składzie, z teoretycznie najmocniejszą drużyną w lidze potrafiliśmy zagrać dobry mecz. Porażka jest porażką, ale doświadczenie zdobyte dziś na pewno zaprocentuje. Za tydzień gramy z Chynowem.

Skład: Michał Celiński - Jakub Poniatowski (70' Przemysław Studniarek), Tomasz Chróścik, Marcin Jakubczak, Łukasz Siwiec - Łukasz Jabłoński, Mariusz Brzeziński (75' Michał Cichulski), Mariusz Goliański, Emil Lis, Dawid Pawelski - Rafał Szymański

Gole: D. Pawelski 15', T.Chróścik 75' - 30', 55', 65', 90 +2'