Logowanie

Aktualności

Walka do końca! Cenny punkt z Magnuszewem.

• autor: Lukasz.1995, 2015-08-30 21:40

KSL zremisował na wyjeździe z KS-em Magnuszew 2-2. Obie bramki dla nas strzelił Emil Lis.

Do Magnuszewa pojechaliśmy ze świadomością tego, że będzie to ciężki mecz. Kontuzja nie pozwoliła zagrać Mariuszowi Goliańskiemu, jego miejsce zajął Mariusz Brzeziński. Trener Rafał Sobczyk zdecydował się zagrać na dwóch napastników, posyłając do przodu Karola Kołeckiego. Gospodarze całą pierwszą połowę przeważali, prowadzili grę, dużo strzelali, ale bramkę zdobyli w końcówce pierwszej części gry. Piłkę w naszym polu karnym ręką zagrał Tomek Chróścik i sędzia podyktował jedenastkę. Celin był bliski obrony, jednak piłka wpadła do siatki. My również sporo strzelaliśmy, tyle, że głównie z dystansu, strzały były nieprzygotowywane, co skutkowało tym, że futbolówka z daleka omijała bramkę. Najlepszą okazję dla nas miał Darek Pszczółkowski, ale jego mocny strzał wyjął bramkarz Magnuszewa. Do przerwy przegrywamy jedną bramką. Druga połowa była już zdecydowanie ciekawsza, i my mieliśmy więcej do powiedzenia. Oczywiście gospodarze mieli kilka okazji, ale to Sebastian Grzegorzek trafił w słupek z rzutu wolnego. W 70 minucie z rzutu rożnego dośrodkował kapitan Tomek Chróścik, a miejsce w polu karnym, w swoim mistrzowskim stylu znalazł Emil Lis i strzałem głową doprowadził do wyrównania. Chwilę później niestety Magnuszew wyrównał. Przeciwnik strzelał z rzutu wolnego, strzał nie był groźny, ale błąd popełnił oślepiony słońcem Michał Celiński, któremu piłka "wyskoczyła" z rąk i wleciała do bramki. Dzięki ambicji i świeżości jaką wnieśli rezerwowi udało się znów doprowadzić do remisu. Piłkę zgrał Maciek Gaik, ta trafiła do Emila i Lisu skutecznie przelobował bramkarza. Gospodarze bardzo chcieli wygrać i do końca atakowali, ale dzięki naszej koncentracji w końcówce niewiele mogli zrobić. Udało się zremisować, choć to tylko jeden punkt, a zwycięstwo było możliwe, to i tak umiarkowanie cieszy. Za tydzień gramy z rezerwami Warki.

Skład: Michał Celiński - Tomasz Chróścik, Sebastian Grzegorzek, Marcin Jakubczak, Łukasz Siwiec - Bartłomiej Kowalczyk (60' Maciej Gaik), Mariusz Brzeziński (70' Patryk Jabłoński), Emil Lis, Dawid Pawelski - Dariusz Pszczółkowski (85' Przemysław Studniarek), Karol Kołecki (65' Łukasz Jabłoński)

Bramki: E. Lis x2

Żółte kartki: D. Pszczółkowski, M. Gaik, T. Chróścik