Logowanie

Aktualności

Remis z liderem z Odrzywołu

• autor: Lukasz.1995, 2018-10-07 20:19

Niewiele brakło abyśmy pokonali obecnie najlepszą drużynę bierzących rozgrywek. Po bardzo dobrym spotkaniu remisujemy jednak z Blaskiem 1-1 (1-0).

Mecz stał na wysokim poziomie i nie brakowało sportowej walki. Do 30 minuty gra toczyła się w środku pola, nie było żadnej klarownej sytuacji. Potem groźny strzał po wrzutce Siwego oddał Karol, ale brakarz gości sparował piłkę na rożny. Chwilę później wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Mariusza Brzezińskiego, który na raty dobijał strzał Oskara Sygnarka. Blask można powiedzieć nie miał pomysłu na grę. Rywale rzucili się do ataków w drugiej połowie. Efektem tego była poprzeczka po strzale jedno z rywali. Mecz się bardziej otworzył, my również mieliśmy swoje sytuacje m.in. sam na sam z bramkarzem znalazł się Brzezin. Niestety nie udało się podwyższyć prowadzenia. Goście natomiast wyrównali. Po strzale z 15 metrów Kamil Kłyszewski nie miał szans, gdyż piłka jeszcze odbiła się od Łukasza Siwca. Schodziliśmy z boiska zniesmaczeni, aczkolwiek gra Blasku w drugiej połowie była na wysokim poziomie i remis w dzisiejszym spotkaniu można uznać za sprawiedliwy rezultat.

Skład: Kamil Kłyszewski - Dominik Kaźmierczak, Emil Lis, Maciej Galas, Łukasz Siwiec - Mateusz Kuklewski, Oskar Sygnarek, Alan Sygnarek - Przemysław Wójciak (10' Karol Kołecki), Mariusz Brzeziński (80' Łukasz Juras), Przemysław Studniarek (60' Kacper Siwiec)

Gole: M. Brzeziński 40' - 85'

Żółte kartki: D. Kaźmierczak, M. Kuklewski